W ramach projektu „Szkoła z Pasją” w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z artystami.

Duet Szkocko - Polski akrobatyczno-cyrkowy, który tworzą Jamie Swan i Beata Surmiak. Para mająca na swoim koncie zdobyte przez nich medale Mistrzostw Świata czy Europy, występy na najbardziej prestiżowych scenach na świecie - między innymi w Macau (Chiny), Nowym Jorku, Londynie, Abu Dhabi, Mediolanie, Rzymie, Australii, Norwegii, Danii czy Austrii.

Jamie i Beata tworzą niezwykle trudne a przy tym widowiskowe choreografie, które pokazali naszym dzieciom gwarantując im dobrą zabawę. Wybrani uczniowie podczas pokazu mieli możliwość uczestnictwa w występie. Dowiedzieć się również jak to się stało, że odnieśli tak wiele sukcesów a wspólna pasja stała się dla nich sposobem na życie.

Wydarzenie poprowadził Grzegorz Pittner - Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe plakaty z własnoręcznym autografem Mistrzów.

Zapraszmy do galerii zdjęć:

Szkoła z Pasją